Kelime Gezmece

Kelime Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut3,4 MB
  • Sürüm1.3
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciBigStar
Kelime Gezmece mobil oyununda vakit geçirmek için Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirmeniz yeterlidir.

Kelime bulmaca oyunlarında vakit geçirmek ve yeni kelimeler öğrenmek için Kelime Gezmece mobil oyununda eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Zeka geliştiren oyunlar oynamayı seviyorsanız Kelime Gezmece sözcük oyununda zorlayıcı seviyeler arasında nefes kesici anlar yaşayacaksınız. Heyecan verici bir oyun deneyimi yaşamak için daha fazla beklemeyin Android  cep telefonunuza Kelime Gezmece mobil oyununu indirin ve maceraya başlayın. 

Kelimeler üzerine kurulan dünyada eğlenerek zaman geçirmek, yeni kelimeler öğrenmek ve bununla birlikte yanlış bildiğiniz kelimelerin doğrusu ile karşılaşmak için Kelime Gezmece mobil oyununu tercih edebilirsiniz. Beyin jimnastiği yapmak için bulunmaz bir mobil oyun ile karşı karşıyasınız. 

Oyunumuzu diğer kelime oyunlarından ayıran en özelliği ise; oyun esnasında konsantre edecek rahatlatıcı müzikler ve içinizi açacak özel temalar üzerine kurulu olmasıdır. Şehrin göz alıcı manzaraları ve rahatlatıcı müzikler eşliğinde zorlayıcı bir kelime oyunu oynamaya hazır olun. Oyunun temasını kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. 

Bulamadığınız kelimeler için ipucu seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Butona basmanız yeterlidir. Platformda yer alan çapraz bulmacada yatay ve dikey boşlukları tahmin ettiğiniz kelimeler ile doldurabilirsiniz. Başlamak için istediğiniz tarafı seçebilirsiniz. Bilmediğiniz kelimeler için ipucu almak için video izlemek durumundasınız. İzlediğiniz her video size farklı bir ipucu kazandıracaktır. 

 

Kelime Gezmece indir